fbpx

BidrentoPro on üürikinnisvara haldamiseks loodud tarkvara, mis säästab kinnisvara omanikele ja halduritele raha ning vähendab igapäevaste toimingutele kulutatud aega vähemalt 75% võrra kuna automatiseerib haldamisega seotud tegevusi.

Meie teekond sai alguse 2019. aastal kui tõime turule Eesti esimese üüriplatvormi Bidrento. Tänaseks on sellest kasvanud võimas äritarkvara BidrentoPro, mis on loodud üürikinnisvara omanikele, halduritele ja maakleritele ning mille abil saab mugavalt hoolitseda üüripindade, klientide, üürnike, arvete esitamise, makseviivituste ja lepingute eest.

Kõik kolm asutajat moodustavad üheskoos täiusliku meeskonna tuues kokku kolm erinevat valdkonda – kinnisvara, finants ja tehnoloogia. 

Taavo Annus, Bidrento asutaja

Olen üle 10 aasta töötanud finants ja investeerimisvaldkonnas – üle 8 aasta korporatiivpanganduses Eesti suurimates pankades, kus olen analüüsinud rohkem kui 1500 ärikliendi laenuprojekti ning üle 2 aasta Varahalduses, kus haldasin ja juhtisin eraisikute ning ettevõtete investeeringuid. Olen alati olnud tehnoloogia huviline ning näinud aastate jooksul kuidas ettevõtjad toovad turule erinevaid uusi tehnoloogilisi lahendusi. See kõik viis mind ühel hetkel sinna kus olen praegu ehk ettevõtjaks ning Bidrento asujataks.

E-mail: taavo.annus@bidrento.ee
Tel: 52 99 345
LinkedIn: Taavo Annus

Natalja Napsep, COO ja Bidrento asutaja

Olen töötanud nii ülikoolis kui ka pangas suurettevõtete osakonnas. Tõelise kirge leidsin aga hoopis kinnisvara sektoris, kus sain laialdast kogemust kinnisvarainvesteeringute ja -arenduse valdkonnas, keskendudes peamiselt elamukinnisvara arendusele ja müügile. Olen juhtinud mitmete edukate uusarendusprojektide müügi- ning turundustegevust. Olen alati olnud uute teadmiste ja võimaluste jaoks avatud ja „Kui kuidagi ei saa – siis kuidagi ikka saab“ – see on olnud minu elu moto juba aastaid. Ja tänaseks olen 100% pühendunud Bidrentole ning töötan iga päev selle nimel, et muuta nii üürileandjate kui ka üürnike elu paremaks.

E-mail: natalja.napsep@bidrento.ee
LinkedIn: Natalja Napsep

Umar Zarip, CTO ja Bidrento kaasasutaja

Olen alati huvi tundunud reaalainete vastu ning läbi selle olen enda jaoks avastanud tehnoloogia maailma. Oman pikkajalist kogemust tarkvara arenduses ning töö kiirus ja kvaliteet mul on alati paigas. Start-up maailm on minu jaoks olnud alati huvitav ning Bidrentos olles saan igapäevaselt teha tööd selle nimel, et maailm meie ümber oleks parem.

Tarkvara, mis lihtsustab üürikorterite haldamist!

Alusta juba täna!

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Email: info@bidrento.ee
Telefon: +372 52 99 345

Copyright 2020 © Bidrent OÜ All rights reserved