fbpx

Kinnisvara välja üürides on ülimalt oluline korteri ettevalmistamine üürnike leidmiseks. Kui üürileandja seda ei tee, võib see jätta ebakompetentse ja ükskõikse mulje. Atraktiivne esitlus suurendab vara väärtust ja hea esmamulje on üürniku jaoks väga oluline. Kui üüripind on vaatamise ajal kehvas seisukorras on tõenäoline, et üürnik ei soovi seal elada. Eesti on väike ja iga sõna võib ringlema minna, mis võib lõpuks tugevalt kahjustada üürileandja mainet. Korteri ettevalmistamine võib algselt tunduda väga mahuka ja stressirikka ülesandena, isegi kui ollakse selles juba kogenud. Korter tuleb muuta uute elanike jaoks võimalikult koduseks. Aga millest alustada?

Sisekujundus ja tehnika 

Soovitame kõige esimesena tähelepanu pöörata üldisele sisekujundusele. Korteri omanikuna ära lähtu ainult sellest, mis sulle meeldib. Tugevad värvid ja mustrid võivad uuele üürnikule mõjuda ärritavalt. Seinad ja põrandad võiksid olla naturaalsed ning sarnast tooni, kvaliteetsed ja vastupidavad.  Sellistele asjadele on arukas mõelda juba korterit sisustades. Nii köök kui vannituba võiksid samuti ülejäänud korteri sisekujundusega sarnased olla. Mööbel peab olema terve ja puhas. Vaheta välja või paranda väsinud ilmega mööbliesemed. Lisaks tuleb veenduda, et kõik elektroonilised- ja sanitaartehnilised seadmed oleks töökorras. Üürnikud on üldiselt nõus maksma kõrgemat üürihinda, kui kõik vajalikud elektroonikaseadmed on olemas ning millegi juurde soetamiseks puudub vajadus. 

Turvalisus 

Kõik me soovime, et kodu oleks koht, kus on turvaline olla. Selleks, et järgmine üürnik end samuti hästi tunneks, tuleks üle kontrollida kõik turvameetmed. Kontrollida tuleks üle kõik ukselukud, turvakoodid ning ka suitsu- ja gaasiandurid. 

Puhtus  

Oluline on, et enne üürniku tulekut oleks teostatud korteri põhjalik koristus. Lisaks tuleks üle puhastada kõik väiksemad nurgad, diivanitagused ja aknad. Bidrento platvormil on võimalus lisateenusena tellida põhjalik koristusteenus – nii ei pea üürileandja ise muretsema korteri puhtuse eest. See säästab aega ning muudab üüriprotsessi lihtsaks ja mugavaks.

Korteri üürimiseks ettevalmistamine võib tunduda keerulise ja tüütu tööna, kuid puhas ja maitsekas korter tõmbab ligi häid ja usaldusväärseid üürnike! Kui uue üürniku leidmine tundub kontimurdva ülesandena, siis tasuks kindlasti pilk peale heita Bidrento platvormil olevatele üürniku kuulutustele. Sobivate kriteeriumite alusel on võimalik leida endale usaldusväärne üürnik lihtsalt ja kiiresti. 

Related Post

Tarkvara, mis lihtsustab üürikorterite haldamist!

Alusta juba täna!

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Email: info@bidrento.ee
Telefon: +372 52 99 345

Copyright 2020 © Bidrent OÜ All rights reserved