fbpx

BidrentoPro üürikinnisvara haldustarkvara areneb väga jõudsalt ja meil on suurepäraseid uudiseid! Valminud on uus liides Merit Aktiva raamatupidamistarkvaraga! 

Kõigepealt, mis on BidrentoPro?

Lühidalt öeldes on BidrentoPro üürikorterite haldustarkvara. See on pilvepõhine programm, mis aitab üüriobjektide omanikel või nende halduritel elamukinnisvara hallata. Tarkvara mitte ainult ei säästa aega ja raha, vaid lihtsustab ka igapäevaseid kinnisvarahaldusega seotuid ülesandeid. Selle abil saab lihtsalt ja mugavalt hoolitseda üüripindade haldamise, arvete esitamise, makseviivituste, lepingute ja palju muu eest. Kõik tähtsamad tegevused on automatiseeritud ning tänu erinevate moodulitele on tarkvara sobilik eri suuruses ettevõtetele.

Kinnisvarahaldurid ja üürikorterite omanikud on aastakümneid kasutanud paberit, e-maile ja Excelit kinnisvaraobjektidest ülevaate saamiseks. Kõik see on suuremal või vähesemal määral senini toiminud, kuid praeguseks hetkeks on need võtted juba ajale jalgu jäänud.

Tutvu BidrentoPro üürikorterite haldustarkvara võimalustega siin.

Mis on Merit Aktiva?

Merit Aktiva on populaarseim raamatupidamisprogramm Eestis. Sobib nii ettevõtjale kui ka raamatupidajale. Merit Aktivat on lihtne õppida ja kasutada ning võimalusi on piisavalt ka nõudlikule professionaalile. Kui vajate raamatupidamisprogrammi, mida oleks lihtne kasutada ja mis kataks kõik väikeste ja keskmiste ettevõtete vajadused, siis on Merit Aktiva õige valik. 

Kuidas uus liides on Sulle kasulik?

Tänu liidesele ilmuvad kõik Sinu müügiarved Merit Aktivas automaatselt ehk müügikanded on automaatselt juba raamatupidamisprogrammis sees. Nii hoiad kokku aega ja koostööd üürikorteri omanikke ning raamatupidajate vahel on sujuv ning kiire.   

Kõik on väga lihtne:

  1. Vali sobiv pakett BidrentoPro lehelt;
  2. Logi sisse nii BidrentoPros kui ka Merit Aktivasse;
  3. Kopeeri API võtmed Merit Aktivast ning lisa need BidrentoPro-sse;
  4. Kahe klikiga seadista arve automaatika BidrentoPros ning valmis see ongi.

BidrentoPro liidese aktiveerimiseks on Sul vaja Merit Aktiva Pro paketi ja siis saad aktiveerida API teenuse. API teenuse aktiveerimiseks on sul vaja luua ning siis kopeerida API võtmed (need on leitavad Merit Aktivas – Seadistused – API seadistused). Kopeeritud API võti tuleb BidrentoPros lisada liidestatud teenuste all Merit Aktiva vastavatesse lahtritesse. Seejärel ongi liidestus aktiveeritud ja arved hakkavad automaatselt liikuma BidrentoPro-st Merit Aktivasse. Ja nii lihtne see ongi.

Hea pakkumine Merit Aktiva poolt

Kui juba kasutad või plaanid kasutusele võtta BidrentoPro haldustarkvara, siis soovitame kasutusele võtta ka Merit Aktiva. Praegu oleks eriti soodne mõlemad programmid kasutusele võtta kuna Merit Aktival on käimas uutele klientidele 1 € kampaania.

Küsimuste korral võid alati meiega ühendust võtta või kirjutada info@bidrento.ee.

Bidrento on 2019. aastal turule tulnud eestimaine üürikinnisvara platvorm, kus üürikuulutused on otse omanikelt. 2020.aastal tuldi turule uudse haldustarkvaraga BidrentoPro, mis muudab üürikorterite omanike ja haldurite elu lihtsamaks ning säästab neile nii aega kui ka raha.

Related Post

Tarkvara, mis lihtsustab üürikorterite haldamist!

Alusta juba täna!

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Email: info@bidrento.ee
Telefon: +372 52 99 345

Copyright 2020 © Bidrent OÜ All rights reserved